Вітаємо вас на нашому оновленому сайті Місії!

Соціальне служіння є одним з найважливіших аспектів життя Церкви. Виконуючи свою спасительну місію, Церква робить це не тільки в таїнствах, молитвах і проповіді, але і прямим служінням ближньому на засадах Христової любові і милосердя. “Я посреди вас как служащий”, – говорить Спаситель (Лк. 22.27), а святий апостол Петро закликає: “Служите друг другу тем даром, какой получили” (1 Пет. 4.10). Так служіння ближнім і творіння благих справ в ім’я Христове є основою соціальної поведінки кожного християнина і суспільства християн в їх соборності. Це відкриває необхідність і перспективу соціального служіння Церкви.
З листопада цього року, відділ УПЦ “Місія соціальної допомоги дітям” відновлює свою місіонерську і соціальну діяльність. У зв’язку з цим представляємо вашій увазі оновлену версію нашого сайту. На ньому ви зможете ознайомитися з новинами, діяльністю та проектами Місії, новинами з єпархій УПЦ. Також на сайті до вашої уваги буде запропонована дитяча література та корисні статті.
З повагою редакція сайту